Bestyrelsen

Du er velkommen til at kontakte bestyrelsesmedlemmerne med ris, ros, ideer eller hvis du har lyst til at give en hånd med ved ophængning af udstillinger, som kustode m.m. Vi er meget interesserede i en direkte kontakt til medlemmerne og alle kunstinteresserede.
Benyt eventuelt nedenstående kontaktformular til formanden.

Formand, presse , udstillingsaftaler & lokalebooking

Knud Erik Sørensen

Email: k.e.s@pc.dk

Tlf. 22 31 47 96


Pressemeddelelser & udflugter

Vibeke Hvidtfeldt

Email: stampe.hvidtfeldt@stofanet.dk

Tlf. 40 29 42 19


Referent

Ellen Birch

Email: birchs@stofanet.dk

Tlf. 21 65 93 44


Webredaktør, nyhedsbreve, sociale medier, grafisk opsætning og udflugter.

Hanne Liechti

Email: hanneliechti@gmail.com

Tlf. 25 36 37 77


Skoler & institutioner

Bodil Toldbod

Email: b.toldbod@hotmail.com

Tlf. 50 74 54 06


Kustoder

Pia Heide Heidebo

Email: pia.heidebo@gmail.com

Tlf. 60 73 98 76


Tina Pérez

Email: tina@artuna.dk

Tlf. 23 69 93 12


Kasserer & suppleant

Lars Pérez

Email:  lars@artuna.dk

Tlf. 22 41 93 12


Suppleant

Niels Olsen

Email: kiniol@stofanet.dk

Tlf. 60 43 06 45


Revisor

Lisbeth Friis Sørensen

Email: lisbeth.friis@pc.dk

Tlf. 21948801


Revisorsuppleant

Stig Fjord Nielsen

Email: stigfjordnielsen@gmail.com

Tlf. 25 77 61 11


Valgt på ordinær generalforsamling 6. marts 2024.

Kontaktformular